O firmě

NOBIS Group s.r.o.

Jsme především dodavatelem kvalitních sendvičových PIR a Minerálních panelů, pro průmyslové, zemědělské stavby, sklady, hangáry, chladírny a mrazírny různých velikostí.  

Dále nabízíme několika dalších produktů, jako jsou například designové panely, designové fasády, kazety, trapézové plechy, prosvětlené polykarbonátové fasády, drátěné systémy TROAX. Samozřejmě dokážeme nabídnou s tím spojené dodávky příslušenství, jako jsou klempířské prvky, okapové systémy, spojovací a těsnící materiály.

Image

Snažíme se výše uvedené produkty nabízet s rozmyslem, vždy na konkrétní projekt a povahu stavby. Tak aby splňovaly technické - tepelně izolační vlastnosti v návaznosti na statické posouzení a požadavek požární odolnosti. To vše s ohledem na požadavky zákazníka. K dodávkám panelů, nabízíme 3D vizualizace a vypracování kladečských plánů.

Naším cílem je poskytovat prvotřídní služby, naslouchat potřebám zákazníka, číst mezi řádky = dodávat kvalitní - odpovídající produkty, dle dohodnutého termínu.

Jsme více než spolehlivým partnerem pro malé i velké odběratele. Není pro nás "malých" zakázek, vážíme si každého zákazníka.

Naši partneři

brucha
troax
Kingspan
Trimo
arcelor
Šonka
dott.gallina
ruukki
isopan